Click to listen highlighted text!

Халқ депутатлари Хоразм вилояти Кенгашига Тадбиркорлар ва ишбилармонлар ҳаракати – Ўзбекистон Либерал демократик партиясидан сайланган депутатлар гуруҳи 

Р Ў Й Х А Т И 

1.
Қурбонов Жуманазар Омонович

10-Ўғизработ сайлов округидан сайланган депутат. Вилоят соғлиқни сақлаш бошқармаси бошлиғи ўринбосари
2.
Жуманиёзова Муборак Тохировна

5-Маърифатчи  сайлов округидан сайланган депутат. Урганч шаҳар 6-сон умумий ўрта таълим мактаби директори
3.
Садуллаева Фарохат  Аминовна

6-Жалолиддин Мангуберди  сайлов округидан сайланган депутат. «Урганч миллий тикувчилик» оилавий корхонаси раҳбари
4.
Рахимова Гўзал  Бектурдиевна

13-Боғот сайлов округидан сайланган депутат.   Боғот тумани 7-сон мактаб директори
5.
Сапаров  Бобожон   Хайитбоевич

14-Найман сайлов округидан сайланган депутат. “Хоразмагрокимё" ҳудудий акционерлик жамияти Боғот тумани филиали  мудири ўринбосари
6.
Бабажанов Эгамберган Исмаилович  

16-Амударё сайлов округидан сайланган депутат.  
 “Ҳамкорбанк” Урганч халқаро бизнес маркази директори
7.
Ўразметов Комил  Юлдашевич  

18-Намуна сайлов округидан сайланган депутат.  
 «Нуроний» жамғармаси Гурлан тумани бўлими раиси
8.
Машарипов Озод  Исмаилович  

19-Гулистон сайлов округидан сайланган депутат.   Гурлан тумани Намуна СИУда гидротехник
9.
Эрманов Фарход  Уразбоевич  

22-Ўртаёп сайлов округидан сайланган депутат.  
 Хоразм вилояти ҳокими
10.
Шарипов Умарбек Қуронбаевич  

30-Шодлик сайлов округидан сайланган депутат.   Урганч тумани "Тилло домор" хусусий корхонаси раҳбари
11.
Ниёзметов Алишер Раманбаевич

33-Олға сайлов округидан сайланган депутат.
   “Хоразм Барака Авто” МЧЖ директори
12.
Маткаримов Улуғбек Юлдашевич  

36-Обод сайлов округидан сайланган депутат.   
“UzAutoMotors” акциядорлик жамияти Хоразм филиали бошқарув директори
13.
Рахимов Музаффар Бахрамович

42-Журён сайлов округидан сайланган депутат.  Хива тумани “Khiva Silk Fabriс” масъулияти чекланган жамияти раҳбари
14.
Машарипова Насиба  Атабоевна  

47-Томадургадик сайлов округидан сайланган депутат. Хонқа тумани "Азизбек Отабек стомасервис" хусусий корхонаси рахбари
15.
Сафарбаев Шавкат Хасанбаевич

48-Дўстлик сайлов округидан сайланган депутат.  
 Урганч шаҳридаги “Мунис нон” МЧЖ раҳбари
16.
Тажиев Бахадир  Садуллаевич  

49-Кат қалъа сайлов округидан сайланган депутат.   Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлис Сенати Аграр, сув хўжалиги ва экология масалалари қўмитаси раисининг ўринбосари  
17.
Абдуллаев  Илёс   Султанович

50-Шовот сайлов округидан сайланган депутат.   Урганч давлат университети туризм ва иқтисодиёт факультети декани
18.
Машарипов Жуманазар Куранбаевич

51-Хитой  сайлов округидан сайланган депутат.  Шовот тумани “TEXTILE FINANCE KHOREZM” масъулияти  чекланган жамияти худуд раҳбари
19.
Раззаков Отабек  

56-Каттабоғ сайлов округидан сайланган депутат.  Ўз. ЛиДеП  Янгиариқ туман Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари
20.
Ибадуллаева Гавҳаp  Иноятовна  

58-Янгибозор сайлов округидан сайланган депутат.   Ўзбекистон Ёзувчилар уюшмаси Хоразм вилояти бўлими раҳбари
21.
Мадримов Мадрахимбой Юсупович

1-Ал Хоразмий сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон Республикаси ахборот технологиялари ва телекоммуникацияларини ривожлантириш вазирлигининг вилоят бошқармаси бошлиғи

  Халқ депутатлари Хоразм вилояти Кенгашига Ўзбекистон Халқ демократик партиясидан  сайланган депутатлар гуруҳи

Р Ў Й Х А Т И 

1.
Юсупов Рахимберган Қодирович

21-Ғозовот сайлов округидан сайланган депутат.   Ўзбекистон Халқ демократик партияси Хоразм вилояти Кенгаши раиси
2.
Курбанов Фарход  Рахимович

3-Мунис Хоразмий сайлов округидан сайланган депутат. Вилоят стоматология поликлиникасининг бош шифокори
3.
Дурдиева Гавҳар  Салаевна  

9-Гандимиён сайлов округидан сайланган депутат.  ЎзР ФА минтақавий бўлими - Хоразм Маъмун академияси илмий ишлар бўйича раис муовини
4.
Раззоқова Нилуфар  Шакировна

11-Деҳқонбозор сайлов округидан сайланган депутат.   Боғот туман 2- сон мактабгача таълим муассасаси мудираси
5.
Ниязметова Дилбар Ибрагимовна

15-Гурлан сайлов округидан сайланган депутат.   Гурлан тумани 6-мактаб директори
6.
Ваисов Мураджан  Сапарбаевич

17-Вазир  сайлов округидан сайланган депутат. Савдо-саноат палатаси вилоят бошқармаси бошлиғи
7.
Раджабов Алтибой  Бегжанович  

20-Қўшкўпир сайлов округидан сайланган депутат.   Халқ  депутатлари Хоразм вилояти Кенгаши котибияти бошлиғи
8.
Кетибаева Зияда  Жулдасбаевна

28-Юқоридўрман сайлов округидан сайланган депутат.   Урганч тумани 46-сон умумий ўрта таълим мактаби директори
9.
Абдикаримова Сайёра Сапаевна

31-Боғдор сайлов округидан сайланган депутат.   “Юксалиш” умуммиллий ҳаракати Хоразм вилояти бўлими раҳбари
10.
Рўзметов Зокир  Қувондиқович 

32-Карвак сайлов округидан сайланган депутат.   Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи   Ҳазорасп туман Кенгаши раиси
11.
Исмоилов Ғуломбек  Ғофурович  

35-Пахтакор сайлов округидан сайланган депутат.   Ҳазорасп тумани “Ғофур-Рухия” фермер хўжалиги бошлиғи
12.
Каримов Равшанбек Аллаярович  

38-Хива сайлов округидан сайланган депутат.  Ўзбекистон қишлоқ хўжалиги илмий ишлаб чиқариш маркази агротехнологиялари илмий тадқиқот институти Хоразм илмий-тажриба станцияси директори
13.
Курбанов Равшанбек Давлетович

39-Ўзбекистон сайлов округидан сайланган депутат.   Республика ихтисослаштирилган кардиология маркази акциядорлик жамияти директорининг маслаҳатчиси
14.
Худайназарова Разия Жуманиязовна

41-Нажмиддин Кубро сайлов округидан сайланган депутат.   Хива Соёт қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи директори  
15
Абдуллаева Нигора  Камиловна  

43-Хонқа сайлов округидан сайланган депутат.   Хонқа маиший хизмат ва ахборот технологиялари касб-хунар коллежи директорининг маънавий ва маърифий ишлари бўйича ўринбосари
16

Мадрахимова Зухражон Худойбергановна  

54-Янгиариқ сайлов округидан сайланган депутат.   Янгиариқ тумани 15-сон мактаб директори
17Шержанов Раимбой  
59-Қаландардўрман сайлов округидан сайланган депутат.   Агросаноат мажмуи ходимлари касаба уюшмаси Янгибозор тумани Кенгаши раиси
18
Абдиримов Санъат Атаназарович 

60-Бўзқалъа сайлов округидан сайланган депутат.   Янгибозор тумани “Бўзқалъа-Янгибозор” машина трактор парки бошлиғи


 Халқ депутатлари Хоразм вилояти Кенгашига Ўзбекистон Миллий тикланиш демократик партиясидан сайланган  депутатлар  гуруҳи  

Р Ў Й Х А Т И 

1.
Рузметов Ражапбай   Рахимович

25-Бекобод сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси Хоразм вилоят Кенгаши раиси
2.
Машарипов Мансурбек Маҳмудович
-
8-Феруз сайлов округидан сайланган депутат.  Ўзбекистон ёшлар агентлигининг бошқарма бошлиғи
3.
Худайберганова Сайёра  Бекбаевна
-
23-Хадра сайлов округидан сайланган депутат.   Қушкўпир тумани 2-сон мактаб директори
4.
Курбанбаева Гулсара Ахмедовна  
-
26-Ғойбу  сайлов округидан сайланган депутат.  Хоразм вилояти маҳаллава оилани қўллаб-қувватлаш бошқармаси бошлиғининг1-ўринбосари
5.
Ҳажиев Иноят  Садуллаевич  
-
27-Юқорибоғ сайлов округидан сайланган депутат.  Вилоят соғлиқни сақлаш бошқармаси бошлиғи
6.
Кенжаев Одилбек  Хасанович
-
29-Чаккашоликор сайлов округидан сайланган депутат.   Урганч тумани "Ганжа Хасанбой" хусусий фирмаси раҳбари
7.
Жуманиёзова Минура Исмоиловна
-
34-Навоий сайлов округидан сайланган депутат.   Ҳазорасп туманидаги 21-сон мактаби директори
8.
Рахимов Ўктам  Давлатович
-
40-Чинобод сайлов округидан сайланган депутат.   «Хоразм гиламлари» масъулияти чекланган жамият бошқарув раиси
9.
Абдуллаев Бахром  Исмоилович  
-
45-Қирқёп сайлов округидан сайланган депутат.   Урганч давлат университети ректори
10.
Олламов Бахтиёр   Юлдашович  
-
52-Чиғатой  сайлов округидан сайланган депутат.  Шовот тумани 8-сон умумий ўрта таълим мактаби директори
11.
Рўзимов Ўктамбой Юсуббойевич  
-
53-Моноқ сайлов округидан сайланган депутат.   Шовот тумани 289-сон хўжаликлараро кўчма механизациялашган колонна масъулияти чекланган жамияти раиси
12.
Давлетов   Нураддин  Садуллаевич  
-
57-Остона сайлов округидан сайланган депутат.   Янгиариқ тумани 31-сон мактаб директори
















  Халқ депутатлари Хоразм вилояти Кенгашига  Ўзбекистон «Адолат» социал-демократик партиясидан  сайланган депутатлар  гуруҳи

Р Ў Й Х А Т И 

1.
Қурязов Улуғбек Махмуджонович  
-
46-Қорақош сайлов округидан сайланган депутат.   Ўзбекистан “Адолат” СДП Хоразм вилояти кенгаши раиси ўринбосари
2.
Жуманиязов Қудрат  Атабаевич
-
2-Ал-Беруний  сайлов округидан сайланган депутат. Хоразм вилоят соғлиқни сақлаш бошқармаси Оналик ва болаликни муҳофаза қилиш бўйича бошлиқ ўринбосари
3.
Атамуротов  Равшан
-
7-Тозабоғ сайлов округидан сайланган депутат.  Хива шаҳар  11-умумий ўрта таълим мактаби директори
4.
Матяқубов Бахтиёр Ибрахимович
-
12-Бешариқ сайлов округидан сайланган депутат.   Боғот тумани  "Baxt harakat mevasi" масъулияти чекланган жамияти раҳбари
5.
Бобожонов Баходир  Шерович  
-
37-Туямуйин сайлов округидан сайланган депутат.   Ҳазорасп тумани “Тупроққалъа маскани” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6.
Қўчқоров Шер  Матёқубович  
-
55-Таган сайлов округидан сайланган депутат.   Янгиариқ тумани  11-сон ихтисослаштирилган мактаб-интернати директори


-




Халқ депутатлари Хоразм вилояти Кенгашига 

Ўзбекистон Экологик партиясидан
 сайланган депутатлар 

РЎЙХАТИ

Авазмурадов Умрбек  Алимович

-

4-Навбахор сайлов округидан сайланган депутат. “Ипотека- банк” акциядорлик тижорат ипотека банки Хоразм вилояти Тинчлик филиали бошқарувчиси


Камалов Рафик  Анварович

-

24-Кенагас сайлов округидан сайланган депутат.  Қўшкўпир тумани  50-сон мактаби директори

Сапаева Мухаббат Қаландаровна  

-

44-Сарапоён сайлов округидан сайланган депутат.     "Хонқа ҳаёти" газетаси мухаррири  





Маҳаллий бюджетни шакллантириш ва уни ижро этиш, иқтисодий ислоҳотларни амалга ошириш ҳамда тадбиркорликни ривожлантириш масалалари бўйича доимий комиссияси


Комиссия раиси

1

Бабажанов Эгамберган Исмаилович  

-

16-Амударё сайлов округидан сайланган депутат. “Ҳамкорбанк” Урганч халқаро бизнес маркази директори


Комиссия аъзолари 

2

Авазмурадов Умрбек Алимович

-

4-Навбахор сайлов округидан сайланган депутат. “Ипотека- банк” акциядорлик тижорат ипотека банки Хоразм вилояти Тинчлик филиали бошқарувчиси в.б

3

Шарипов Умарбек Қуронбаевич  

-

30-Шодлик сайлов округидан сайланган депутат. Урганч тумани "Тилло домор" хусусий корхонаси раҳбари

4

Қурбанов Жуманазар Омонович

-

10-Ўғизработ сайлов округидан сайланган депутат Хоразм вилояти Соғлиқни сақлаш бошқармаси бошлиғи ўринбосари 

5

Машарипов Жуманазар Куранбаевич  

-

51-Хитой сайлов округидан сайланган депутат. Нафақада 


6

Ниёзметов Алишер Раманбаевич

-

33-Олға сайлов округидан сайланган депутат. “Хоразм Барака Авто” МЧЖ директори

7

Мадрахимова Зухражон Худойбергановна  

-

54-Янгиариқ сайлов округидан сайланган депутат. Янгиариқ тумани 15-сон мактаб директори

8

Кенжаев Одилбек     Хасанович  

-

29-Чаккашоликор сайлов округидан сайланган депутат. Урганч тумани "Ганжа Хасанбой" хусусий фирмаси раҳбари

9

Машарипова Насиба     Атабоевна  

-

47-Томадургадик сайлов округидан сайланган депутат. Хонқа тумани "Азизбек Отабек стомасервис" хусусий корхонаси рахбари  



 



Қонунийликни таъминлаш ва коррупцияга қарши курашиш масалалари бўйича доимий комиссияси


                                                Комиссия раиси       

1

Абдиримов Санъат Атаназарович 

-

60-Бўзқалъа сайлов округидан сайланган депутат. Янгибозор тумани “Бўзқалъа-Янгибозор” машина трактор парки бошлиғи



Комиссия аъзолари 

2

Сафарбаев Шавкат Хасанбаевич  

-

48-Дўстлик сайлов округидан сайланган депутат Аграсаноат мажмуи ходимлари касаба уюшмаси Республика кенгашининг Хоразм вилояти бўйича масъул ташкилотчиси

3

Юсупов Рахимберган Қодирович

-

21-Ғозовот сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон Халқ демократик партияси Хоразм вилояти кенгаши раиси

4

Худайберганова Сайёра  Бекбаевна

-

23-Хадра сайлов округидан сайланган депутат. Қўшкўпир тумани ҳокими маслаҳатчиси, махалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бошқармаси бошлиғининг биринчи-ўринбосари

5

Камалов Рафик Анварович

-

24-Кенагас сайлов округидан сайланган депутат. Қўшкўпир тумани 50-сон мактаби директори

6

Жуманиёзова Минура Исмоиловна

-

34-Навоий сайлов округидан сайланган депутат. Вақтинча ишсиз


7

Жуманиёзова Муборак Тохировна

-

5-Маърифатчи сайлов округидан сайланган депутат. Урганч шаҳар
 6-сон умумий ўрта таълим мактаби директори

8

Қурязов Улуғбек Махмуджонович  

-

46-Қорақош сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистан “Адолат” СДП Хоразм вилояти кенгаши раиси ўринбосари 

9

Абдуллаев Бахром Исмоилович  

-

45-Қирқёп сайлов округидан сайланган депутат. Урганч давлат университети ректори



 

Ижтимоий-маданий соҳани ривожлантириш, оила, хотин-қизлар ва ёшлар масалалари бўйича доимий комиссияси


Комиссия раиси

1

Ниязметова Дилбар Ибрагимовна

-

15-Гурлан сайлов округидан сайланган депутат. Гурлан тумани 6-мактаб директори


Комиссия аъзолари 

2

Машарипов Мансурбек Маҳмудович  

-

8-Феруз сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон ёшлар ишлари агентлиги марказий аппарати “Беш ташаббус” лойихаларини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи

3

Жуманиязов Қудрат     Атабаевич

-

2-Ал-Беруний сайлов округидан сайланган депутат. Тошкент Тиббиёт Академияси Урганч филиали акушерлик ва гинекология кафедраси доценти

4

Курбанов Фарход Рахимович

-

3-Мунис Хоразмий сайлов округидан сайланган депутат. Вилоят стоматология поликлиникасининг бош шифокори

5

Ваисов Мураджан     Сапарбаевич

-

17-Вазир сайлов округидан сайланган депутат. Савдо-саноат палатаси вилоят бошқармаси бошлиғи

6

Садуллаева Фарохат  Аминовна

-

6-Жалолиддин Мангуберди сайлов округидан сайланган депутат.«Урганч миллий тикувчилик» оилавий корхонаси раҳбари

7

Курбанов Равшанбек Давлетович

-

39-Ўзбекистон сайлов округидан сайланган депутат. Республика ихтисослаштирилган кардиология маркази акциядорлик жамияти директори маслахатчиси

8

Раззоқова Нилуфар     Шакировна

-

11-Деҳқонбозор сайлов округидан сайланган депутат. Боғот туман 2- сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

9

Курбанбаева Гулсара Ахмедовна  

-

26-Ғойбу сайлов округидан сайланган депутат. Хоразм вилояти ҳокимининг маслаҳатчиси, маҳалла ва оилани қўллаб қувватлаш бошқармаси бошлиғининг ўринбосари-хотин-қизлар жамоатчилик Кенгаши раиси вилоят ҳокимининг хотин-қизлар масалалари бўйича маслаҳатчиси


 


Нодавлат нотижорат ташкилотлари ва фуқаролик жамиятининг бошқа институтлари масалалари бўйича доимий комиссияси 


Комиссия раиси

1

Рахимова Гўзал Бектурдиевна

-

13-Боғот сайлов округидан сайланган депутат. Боғот тумани 7-сон мактаб директори


Комиссия аъзолари 

2


 Ўразметов Комил Юлдашевич

-

18-Намуна сайлов округидан сайланган депутат. Гурлан тумани маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлими бошлиғининг кексалар ва фахрийларни қўллаб-қувватлаш, ёшларда ватанпарварлик руҳини мустаҳкамлаш бўйича бўлим бошлиғининг ўринбосари

3

Рўзметов Зокир Қувондиқович 

-

32-Карвак сайлов округидан сайланган депутат. Тупроққальа тумани хокимининг Ёшлар сиёсати ижтимоий ривожлантириш маънавий-маьрифий ишлари бўйича ўринбосари

4

Қўчқоров Шер Матёқубович  

-

55-Таган сайлов округидан сайланган депутат. Янгиариқ тумани 11-сон ихтисослаштирилган мактаб-интернати директори 

5

Абдуллаева Нигора Камиловна 

-

43-Хонқа сайлов округидан сайланган депутат. Хонқа тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби директори ўринбосари

6

Сапаева Мухаббат Қаландаровна 

-

44-Сарапоён сайлов округидан сайланган депутат. "Хонқа ҳаёти" газетаси мухаррири

7

Раджабов Алтибай Бегжанович

-

20-Қўшкўпир сайлов округидан сайланган депутат. Халқ депутатлари Хоразм вилояти Кенгаши котибияти мудири

8

Абдуллаев Илёс Султанович 

-

50-Шовот сайлов округидан сайланган депутат. Урганч давлат университети туризм ва иқтисодиёт факультети декани

9

Абдикаримова Сайёра Сапаевна  

-

31-Боғдор сайлов округидан сайланган депутат. “Юксалиш” умуммиллий ҳаракати Хоразм вилояти бўлими раҳбари



 

Саноат, транспорт, қурилиш, коммунал масалалари ва аҳолига хизмат кўрсатиш бўйича доимий комиссияси


Комиссия раиси

1

Шержанов Раимбой     

-

59-Қаландардўрман сайлов округидан сайланган депутат. Агросаноат мажмуи ходимлари касаба уюшмаси Янгибозор тумани Кенгаши раиси  


Комиссия аъзолари 

2

Маткаримов Улуғбек Юлдашевич 

-

36-Обод сайлов округидан сайланган депутат. “UzAutoMotors” акциядорлик жамияти Хоразм филиали бошқарув директори

3

Рахимов Ўктам Давлатович 

-

40-Чинобод сайлов округидан сайланган депутат. «Хоразм гиламлари» масъулияти чекланган жамият бошқаруви раиси

4

Олламов Бахтиёр  Юлдашович     

-

52-Чиғатой сайлов округидан сайланган депутат. Нафақада

5

Рўзимов Ўктамбой Юсуббойевич  

-

53-Моноқ сайлов округидан сайланган депутат. “Шовот махсус жамоа қурилиш” маъсулияти чекланган жамияти раиси  

6

Давлетов Нураддин  Садуллаевич     

-

57-Остона сайлов округидан сайланган депутат. Янгиариқ тумани 31-сон мактаб директори

7

Мадримов Мадрахимбой Юсупович

-

1-Ал Хоразмий сайлов округидан сайланган депутат. Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш худудий бошқармаси бошлиғи ўринбосари

8

Худайназарова Разия Жуманиязовна

-

41-Нажмиддин Кубро сайлов округидан сайланган депутат. Хива Соёт қишлоқ хўжалиги касб-ҳунар коллежи директори 


 


Аграр, сув хўжалиги масалалари ва экология 

бўйича доимий комиссияси


Комиссия раиси


1

Рахимов Музаффар Бахрамович

-

42-Журён сайлов округидан сайланган депутат. Хива тумани “Khiva Silk Fabriс” масъулияти чекланган жамияти раҳбари



Комиссия аъзолари 


2

Каримов Равшанбек Аллаярович  

-

38-Хива сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон қишлоқ хўжалиги илмий ишлаб чиқариш маркази агротехнологиялари илмий тадқиқот институти Хоразм илмий-тажриба станцияси директори

3

Матяқубов Бахтиёр Ибрахимович

-

12-Бешариқ сайлов округидан сайланган депутат. Боғот тумани     "Baxt harakat mevasi" масъулияти чекланган жамияти раҳбари  

4

Сапаров Бобожон Хайитбоевич

-

14-Найман сайлов округидан сайланган депутат. Боғот тумани Хўжалик қишлоғи “Тошкент” худуд раҳбари

5

Исмоилов Ғуломбек Ғофурович  

-

35-Пахтакор сайлов округидан сайланган депутат. Ҳазорасп тумани “Ғофур-Рухия” фермер хўжалиги бошлиғи

6

Бобожонов Баходир     Шерович  

-

37-Туямуйин сайлов округидан сайланган депутат. Ҳазорасп тумани “Тупроққалъа маскани” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

7

Машарипов Озод     Исмаилович  

-

19-Гулистон сайлов округидан сайланган депутат. Гурлан тумани “Глобалтекс” МЧЖ кластери худуд рахбари



 


Регламент ва депутатлик одоби масалалари 

бўйича доимий комиссияси


Комиссия раиси

1

Рузметов Ражапбай Рахимович 

-

25-Бекобод сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси Хоразм вилоят Кенгаши раиси



Комиссия аъзолари 


2

Раззаков Отабек     

-

56-Каттабоғ сайлов округидан сайланган депутат. Халқ депутатлари Янгиариқ тумани Кенгаши котибияти бош мутахассиси 

3

Ибадуллаева Гавҳаp Иноятовна  

-

58-Янгибозор сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон Ёзувчилар уюшмаси Хоразм вилояти бўлими раҳбари

4


-

7-Тозабоғ сайлов округидан сайланган депутат. 

5

Тажиев Бахадир Садуллаевич 

-

49-Кат қалъа сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлис Сенати Аграр, сув хўжалиги ва экология масалалари қўмитаси раиси

6

Кетибаева Зияда Жулдасбаевна 

-

28-Юқоридўрман сайлов округидан сайланган депутат. Урганч тумани 46-сон умумий ўрта таълим мактаби директори  

7

Ҳажиев Иноят Садуллаевич 

-

27-Юқорибоғ сайлов округидан сайланган депутат. Хоразм вилояти Соғлиқни сақлаш бошқармаси бошлиғи

8

Дурдиева Гавҳар Салаевна 

-

9-Гандимиён сайлов округидан сайланган депутат. Ўзбекистон Республикаси Фанлар академияси минтақавий бўлими - Хоразм Маъмун академияси “Жанубий оролбўйи меъморий ёдгорликларни сақлаш ва сақлаш ва таъмирлаш” лабораторияси мудири